2022 Yılı Vize İsteyen Ülkeler Listesi Detaylı

2022 Yılı Vize İsteyen Ülkeler Listesi Detaylı

2022 yılı vize isteyen ülkeler listesi detaylı şekilde güncellendi. Bordo pasaport ile vizesiz gidilen ülkeler, yeşil pasaporttan vize isteyen ülkeler ve vize harç ücretleri gibi tüm detaylı bilgilere 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilirsiniz. Ücretsiz danışma hattı ve ücretsiz seyahat rezervasyonları sistemiyle, Türkiye’nin her bölgesinden başvuru yapabilirsiniz.

2022 Yılı Vizesiz Ülkeler Listesi

2022 yılı vize isteyen ülkeler listesi detaylı görünüm üzerinden, gitmek istediğiniz ülkeleri belirleyebilirsiniz. Size özel seyahat programı, otel ve uçak bileti rezervasyonları ile ücretsiz danışmanlık hattını arayabilirsiniz.

Türkiye’nin tamamından her türlü vize sınıfı için başvuru yapabilir ve işlemlerinizi anında başlatabilirsiniz.

2022 Yılı Vize Başvuru İşlemleri

2022 yılı vize isteyen ülkeler listesi detaylı ve vize başvuru işlemleri için Vize Merkezim sistemini arayabilirsiniz. Öğrenci vizesinden Schengen vizesine, aile birleşimi başvurularından kültürel ve sağlık vizesi işlemlerine dek sorunsuz ve güvenilir şekilde işlemleriniz yapılır.

Hem yurtiçi konsolosluk işlemleri hem yurtdışı konsolosluklardaki işlemleriniz, 20 yıllık deneyim ve profesyonel hizmet kalitesiyle sağlanır. İlk başvuru ve ilk randevu için; vizemerkezim.com sistemine hemen giriş yapabilirsiniz.

2022 Yılı Vize ve Danışmanlık Hizmetleri

2022 yılı vize isteyen ülkeler listesi detaylı ve vizesiz ülkeler listesini, sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca;

  • Vize başvuru belgeleri,
  • Vize harç ücreti,
  • Vize başvuru formu ve işlemleri
  • Uçak bileti ve otel rezervasyonları
  • Vize reddi itiraz işlemleri
  • Oturum izni işlemleri
  • Çalışma vizesi ve evlilik işlemleri

Gibi yurtdışı izin belgeleri ve işlemlerinin tamamında uzman kadro ile hizmet veriliyor. Ücretsiz vize danışmanlık ve ücretsiz seyahat danışmanlığı servislerinden yararlanmak için hemen +90 (850) 969 83 75 telefon numarasını arayabilirsiniz.

2022 Vize ve Uçak Bileti

2022 yılı vize isteyen ülkeler listesi detaylı inceleme yaparak, seyahat programınıza göre bir rota çizebilirsiniz. Vize işlemlerini dert etmeyin! Zira 7/24 işlemlerinizi yapan ve en kısa sürede vize işlemlerini tamamlayan bir ekip çalışmaya devam ediyor.

2022 yılı vize başvuruları ve uçak bileti rezervasyonlarınız, alanında deneyim sahibi danışmanlar tarafından sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

2022 Yurtdışı Vize ve Danışmanlık

2022 yılı yurtdışı vize danışmanlık hizmetleri Eray Tur güvencesiyle, Türkiye’nin her şehrine sunuluyor. Herhangi bir konsolosluk binası bulunmayan il ve ilçelerden dahi başvurularınızı telefonla yapabilirsiniz.

Tüm evraklarınız güvenli şekilde korunur ve işlemlerinizin her aşaması, profesyonel danışmanlar tarafından sürdürülür.

2022 Vize Başvuru

2022 vize başvuru işlemine hemen başlamak ve hızlı vize hizmetlerinden faydalanmak için +90 (532) 176 62 46 mobil numarasından hemen ulaşabilirsiniz. Alacağınız vize türüne göre bilgi alabilir, size en uygun zaman için konsoloslukla randevunuzu ücretsiz şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgi ve belge gönderimlerinde info@eraytur.com adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

S.S.S

Yurtdışı vize başvurusu nasıl yapılır?

Online randevu veya telefonla ilk adımı atabilir ve vize işlemleriniz için uzman danışmanlarla görüşebilirsiniz.

2022 vizeyle gidilen ülkeler hangileridir?

Tüm kıtalarda vize isteyen ülkeler ve vizesiz seyahat edilen ülkelerin tam listesini sistemden görüntüleyebilirsiniz.

Vize reddi işlemi nasıl yapılır?

Vizenin neden reddedildiğine göre itiraz işlemleri ve yeniden başvuru işlemleri yapılabilir. Dilekçe ile işlem yapılır.

Give a Comment

Call Now ButtonDestek Hattı